+48 508 047 756, +48 87 739 00 75 justyna.lewandowska@wp.eu

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Lewandowska

Kancelaria oferuje kompleksową usługę prawną w zakresie udzielania porad prawnych, sporządzania fachowych opinii, przeprowadzania mediacji przedsądowych oraz zastępstwa procesowego na rzecz osób fizycznych, podmiotów gospodarczych (przedsiębiorców, spółek osobowych i spółek kapitałowych), jednostek samorządowych oraz administracji publicznej.
<h1>Odszkodowania</h1>

Systemy odszkodowań i zadośćuczynień w Polsce wydają się być coraz bardziej zawiłe, a ich zagadnienia trudne do właściwej interpretacji. W szczególności, gdy nie posiada się dostatecznej wiedzy z zakresu prawa cywilnego. Kancelaria świadczy w tej materii wsparcie zarówno w prowadzeniu mediacji, jak również postępowań na drodze sądowej.

Nieszczęśliwy wypadek, błąd w sztuce lekarskiej, wybór i realizacja polisy na życie, a także wypadek w zakładzie pracy – to podstawowe zagadnienia, w których można ubiegać się o pomoc pracowników Kancelarii i dochodzić należnego odszkodowania.

Wybrany przez powoda prawnik suwalskiej Kancelarii pomaga ubiegać się o zadośćuczynienie nie tylko od osób prywatnych, ale w uzasadnionych okolicznościach również względem spółdzielni mieszkaniowych, spółek, a nawet władz państwowych. Wszelkie działania podejmowane na tych szczeblach wymagają znajomości litery prawa oraz odpowiedniego nadzoru. Dlatego postępowanie sądowe, jak i przedsądowe w przypadku szkody na osobie, majątkowej lub związanej z prawem autorskim, odbywa się z pomocą świadomego zarówno możliwości i obowiązków adwokata.